ایمپلنت در تئاتر شهر

ایمپلنت در تئاتر شهر


در رابطه با ایمپلنت سوئیسی چه می دانید؟ آیا کسب اطلاع از شرایط و ویژگی های ایمپلنت در میدان ولیعصر برایتان حائز اهمیت است؟ اگر قصد دارید که با ویژگی های این نوع ایمپلنت از زوایای مختلف آشنا شوید، با ما در مجموعه دکتر فرشید رحیمی همراه بمانید تا به بررسی ویژگی های مختلف آن بپردازیم.

ایمپلنت ها که امروزه در جهت ترمیم دندان به وفور مورد توجه قرار گرفته اند، به واسطه کشورهای گوناگونی تولید می شوند که هر یک از آنها شرایط مخصوص به خود را دارند و قطعات ایمپلنت را با کیفیت گوناگونی تولید می کنند.

یکی از کشورهای بسیار معروف و حرفه ای در زمینه ساخت ایمپلنت و قطعات آن، سوئیس است که آن را با برندهای گوناگونی به بازار سراسر جهان وارد می کند. بدین معنا که در کشور سوئیس  شرکت های متفاوتی ساخت ایمپلنت را انجام می دهند.

انواع ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت فوری در تهران با برندهای مختلفی تولید می شود و انواع متفاوتی دارد که برخی از انواع ایمپلنت سوئیسی را میتوان از قبیل زیر نام برد:

ایمپلنت sic

ایمپلنت sic یکی از برندهای معمولی ایمپلنت محسوب می شود که شرایط نرمالی دارد و از ویژگی های خاصی برخوردار نیست اما با این وجود کیفیت برند sic قابل  قبول است و از  انواع مقرون به صرفه ایمپلنت محسوب می شود.

ایمپلنت iti

در خصوص بهترین برند ایمپلنت باید به ایمپلنت iti اشاره کنیم که شرایط بسیار خوبی دارد. زیرا این برند به واسطه بهترین مواد اولیه ساخته می شود و مهندسی طراحی بسیار مناسبی برخوردار است.

ایمپلنت سوئیسی iti از دوام و ماندگاری دائمی برخوردار است و امکان استفاده از آن تا پایان عمر وجود دارد و علاوه بر آن در گروه بهترین برندهای جهانی نیز قرار گرفته است.

به این مساله در خصوص برند iti نیز باید اشاره کنیم که ایمپلنت اشترومن در واقع همین برند است و نام دیگری برای iti محسوب می شود.

ایمپلنت بیودنتال

بیودنتال از انواع بسیار جدید ایمپلنت به حساب می آید که طراحی جدیدی در تولید آن به کار رفته است. با استفاده از این برند انواع ایمپلنت های زیرکونیوم و تیتانیومی ساخته می شوند و به تمامی جهان صادر می گردند.

ایمپلنت ایده

اگر قصد داشته باشید که از انواع برندهای سوئیسی استفاده کنید، ایمپلنت ایده نیز برای شما قابل استفاده خواهد بود. این برند از دوام و ماندگاری متوسط برخوردار است و به مدت تقریبی ده سال میتوان از آن استفاده نمود.

این برند در واقع به گروه  ایمپلنت های رده متوسط جهان تعلق یافته است که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

 

ایمپلنت فوری در تهران

 

ایمپلنت سوئیسی یا کره ای

برای بسیاری از هموطنان عزیز ما این پرسش ایجاد می شود که ایمپلنت سوئیسی بهتر است یا کره ای؟ در این رابطه باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که مسلما برند سوئیسی ایمپلنت در مقایسه با انواع کره ای گزینه مناسب تری است زیرا برندهای سوئیسی به عنوان ایمپلنت های درجه دوم در جهان شناخته می شوند، در حالی که برندهای کره ای به انواع درجه سوم جهانی تعلق می گیرند.

اما در برخی از مواقع می توان ایمپلنت های رده متوسطه سوئیسی را با برخی از ایمپلنت های کره ای در یک راستا مد نظر قرار داد و آنها را از نظر کیفیت، دوام و زیبایی یکسان دانست.

ایمپلنت سوئیسی و ایمپلنت آمریکایی هر دو در ایران قابل استفاده هستند و می توان آنها را به کار برد.

برای انکه یک گزینه مناسب در جهت ترمیم دندان خود از بین این دو نوع ایمپلنت پیدا کنید، از پزشکان ما در مجموعه دکتر فرشید رحیمی کمک و راهنمایی دریافت نمایید.

قیمت ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت های سوئیسی به گونه ای هستند که برخی از آنها مقرون به صرفه در نظر گرفته می شوند و برخی دیگر از انواع گران قیمت هستند. زیرا هر یک از آنها با کیفیت متفاوتی تولید می شوند و هزینه های متفاوتی خواهند داشت.

در کل قیمت ایمپلنت بر اساس عوامل و مسائل مختلفی تعیین می شود که برخی از آنها را میتوان به شرح زیر در نظر گرفت:

برند ایمپلنت

همانطور که اشاره شد، برندهای سوئیسی متفاوتی هستند و هر یک از انها ویژگی های خود را دارند و قیمت ایمپلنت سوئیسی متناسب با این ویژگی ها تعیین می شود. به همین دلیل برند ایمپلنت در قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

کیفیت و دوام ایمپلنت

هر نوع ایمپلنت سوئیسی از میزان دوام متفاوتی برخوردار است و کیفیت آنها یکسان نیست. در نتیجه هر چه قدر که کیفیت و دوام آن بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش می یابد.

مرکز درمانی که در آن به استفاده از ایمپلنت می پردازید

مراکز درمانی و دندانپزشکی هایی که به استفاده از برند سوئیسی در ایران می پردازند، به صورت دولتی یا خصوصی خدمات درمانی ارائه می کنند که در مراکز دولتی هزینه درمان کمتر است و بیمار به صورت کلی باید مبلغ کمتری در این زمینه خرج کند.

بیمه خدمات درمانی

با توجه به اینکه برخی از بیمه های خدمات درمانی قابل استفاده برای ایمپلنت هستند، به کار بردن انها باعث کاهش هزینه بیماران می شود و در نهایت با صرف هزینه کمتر میتوان ایمپلنت سوئیسی را مورد استفاده قرار داد.

تعداد دندان هایی که نیاز به ترمیم دارند

قیمت ایمپلنت بر اساس تعداد دندان ها محاسبه می شود و هر چه تعداد دندان هایی که بیماران قصد ترمیم آنها را دارند بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش خواهد یافت.

در نتیجه باید به این موضوع نیز در راستای هزینه های درمانی توجه کنید.

سخن پایانی در مورد ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی و ایمپلنت کره ای از بهترین گزینه هایی است که می توانید برای ترمیم دندان مورد استفاده قرار دهید. به کمک این برند، امکان افزایش زیبایی و سلامتی دندان وجود دارد و در مراکز مختلف تهران و ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

در دندانپزشکی دکتر فرشید رحیمی میتوانید از این برند و ویژگی های مثبت آن بهره مند گردید و ترمیم دندان در شرایط ایده آل را تجربه کنید. چنانچه به دریافت نوبت ویزیت نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *