بهترین برند ایمپلنت کره ای چیست؟ آیا ایمپلنت  برای ترمیم دندان مناسب است؟ هزینه ایمپلنت چه قدر است؟ آیا میتوان با بیمه از ایمپلنت استفاده کرد؟ بهترین مرکز پر کردن دندان در ولیعصر کجاست؟ ایمپلنت کره ای در جهان چه جایگاهی دارد؟ اگر میخواهید که در رابطه با این نوع ایمپلنت و ویژگی های آن اطلاعاتی به دست آورید، با ما در مجموعه دندانپزشکی دکتر فرشید رحیمی همراه باشید.

قطعات تشکیل دهنده ایمپلنت به واسطه کشورهای مختلفی ساخته می شوند. از این جهت کیفیت و ویژگی ایمپلنت و قطعات آن با هم متفاوت است. کشورهای جهان که در این زمینه فعالیت دارند، به 3 گروه تقسیم بندی می شوند که عبارتند از: کشورهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی.

کشور کره یکی از کشورهای آسیایی فعال در این زمینه به حساب می آید که در مجموعه دکتر فرشید رحیمی به عنوان متخصص ایمپلنت به بررسی این نوع ایمپلنت ها می پردازیم.

ایمپلنت های ساخت کره چه جایگاهی در جهان دارند؟

ایمپلنت های کره دارای برندهای متفاوتی هستند و توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند که تمامی انواع آنها به عنوان ایمپلنت های درجه سوم در جهان شناخته می شوند. زیرا کره یک کشور آسیایی است  و کیفیت ایمپلنت های این قاره رتبه سوم جهانی را به خود اختصاص داده است.

اما باید اشاره کنیم که در بین کشورهای آسیایی، کره و ژاپن ایمپلنت های بسیار با کیفیت تری را در مقایسه با دیگر کشورهای این قاره تولید می کنند که در بسیاری از مواقع کیفیت ایمپلنت کره ای با کشورهای اروپایی  سازنده ایمپلنت که رتبه دوم جهان را دارند، برابری می کند.

 

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای

بهترین برند ایمپلنت کره ای چیست؟

ایمپلنت های کره ای همان طور که اشاره شد، با برندهای متفاوتی تولید می شوند که برخی از بهترین برندهای آن از قبیل زیر هستند:

ایمپلنت مگاژن

برند مگاژن از بهترین و مشهورترین برندهای کره ای است که در جهان شناخته شده است و امتیازات مربوط به این شرکت از طریق آلمان خریداری گردیده است و اکنون مگاژن به عنوان یک محصول مشترک بین آلمان و کره در نظر گرفته می شود که امتیازات آن به شرکت اشترومن متعلق خواهد بود.

ایمپلنت اوستم

ایمپلنت اوستم نیز از شهرت زیادی برخوردار است و از برندهای مرغوب این کشور محسوب می شود زیرا این برند به عنوان تنها ایمپلنت کره ای شناخته می شود که قادر به دریافت تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا شده است.

ایمپلنت دنتیوم

برند دنتیوم در ایران به میزان بسیار زیادی مورد توجه قرار گرفته است و بسیار از آن استقبال شده است؛ زیرا این برند تنها برند کره ای است که از جراحی ساده ای برخوردار است و مراحل جراحی آن راحت تر انجام می شود.

از سوی دیگر دنتیوم بسیار مقرون به صرفه است و با پرداخت هزینه بسیار کمتر در مقایسه با دیگر برندها میتوان از آن استفاده نمود. اما لازم به ذکر است که با وجود قیمت مناسب این برند، از کیفیت و دوام آن کاسته نشده است.

مزایای استفاده از ایمپلنت کره ای

ایمپلنت  خصوصا بهترین برند آن از گزینه های مناسب برای ترمیم دندان محسوب می شود که شرایط خوبی را برای بیماران ایجاد می کند. با این وجود مهمترین مزیت های استفاده از ایمپلنت را میتوان از قبیل زیر در نظر گرفت:

 • مقرون به صرفه بودن ایمپلنت های کره ای
 • ایجاد جلوه طبیعی در دهان
 • افزایش زیبایی دندان ها
 • امکان اصلاح طرح لبخند
 • بهره بردن از دوام و ماندگاری بسیار زیاد
 • سهولت در دسترسی به ایمپلنت های کره ای در ایران
 • امکان استفاده از آنها در اکثر دندانپزشکی های کشور
 • و…

هزینه ایمپلنت کره ای چه قدر است؟

تمامی برندهای ایمپلنت کره ای مقرون به صرفه و مناسب هستند و در ایران مورد استقبال قرار گرفته اند؛ اما همه آنها قیمت مشابه و یکسانی ندارند و با هم در این خصوص متفاوت اند.

از طرف دیگر مسائلی بر روی هزینه ایمپلنت های تولید شده توسط کره تاثیر گذار هستند که برای کسب اطلاع از هزینه برند های کره ای باید ابتدا این مسائل مشخص شوند تا بتوان هزینه استفاده از این نوع ایمپلنت ها را برای بیماران تعیین کرد.

به عنوان مثال: مسائل ذکر شده در زیر همگی در قیمت ایمپلنت  موثر هستند:

 • تعداد دندان هایی که هر بیمار قصد ترمیم آنها را دارد
 • برند ایمپلنت که هر کسی استفاده می کند
 • نرخ ارز و دلار در کشور
 • دندانپزشکی انتخاب شده برای ترمیم دندان
 • دندانپزشک و تخصص و تجربه او
 • شهر و یا استان محل درمان
 • و…

آیا می توان با بیمه از ایمپلنت کره ای استفاده کرد؟

اخیرا برخی از بیمه های رایج در کشور ما خدمات دندانپزشکی از قبیل: ایمپلنت را نیز تحت پوشش قرار می دهند. با این وجود کسانی که تحت پوشش این نوع بیمه ها قرار داشته باشند، قادر به استفاده از بیمه برای کاهش هزینه های ایمپلنت خواهند بود و می توانند انواع کره ای ایمپلنت را نیز به واسطه بیمه درمانی خود مورد استفاده قرار دهند.

از این جهت اگر شما خواننده محترم یکی از این افراد محسوب می شوید، امکان استفاده از بیمه را برای به کار بردن برند های کره ای خواهید داشت.

کلام پایانی

ایمپلنت کره ای و ایمپلنت آمریکایی را مورد بررسی قرار دادیم و به شرح ویژگی های این نوع ایمپلنت پرداختیم؛ بر اساس مطالبی که ارائه داده شد، توصیه می کنیم که ترمیم دندان های خود را با ایمپلنت انجام دهید و با صرف هزینه بسیار مقرون به صرفه از دوام و زیبایی انها بهره مند گردید.

فراموش نکنید که برخی از انواع برندهای کره ای با انواع اروپایی رقابت و برابری می کنند که به کار بردن انها گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود زیرا هزینه آنها در مقایسه با برندهای اروپایی کمتر است اما از زیبایی و دوام مشابه به انها برخوردار هستند.

در صورت نیاز به ترمیم دندان با ایمپلنت کره ای در تهران، میتوانید از خدمات مجموعه دکتر فرشید رحیمی استفاده کنید؛ بدین منظور از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *